ZAWODNICY
Syn niemarnotrawny powraca! Łukasz Piszczek zagra w LKS Goczałkowice
Łukasz Piszczek - kadr z video potwierdzającego transfer; foto.: Gol24
26-06-2021 13:30 Weronika Fląd

Syn niemarnotrawny powraca! Łukasz Piszczek zagra w LKS Goczałkowice

Oficjalna informacja pojawiła się w mediach społecznościowych Łukasza Piszczka i trzecioligowego klubu – po 20 latach, były reprezentant Polski wraca do domu.

 

LKS Goczałkowice to trzecioligowa drużyna, w której swoje pierwsze kroki stawiał polski obrońca. W ubiegłym sezonie zajęli 7. miejsce w tabeli, jednak z pomocą Piszczka, niewykluczony jest awans.

 

- Nie mam planu sportowego. Koncentrujemy się na tym co jest tu i teraz. Środki finansowe odgrywają tutaj bardzo dużą rolę. Od II ligi jeździć po całej Polsce to jest duże wyzwanie - stwierdził Piszczek w rozmowie z Łukaszem Wiśniowskim i Jakubem Polkowskim.

 

Nieznana jest jeszcze pozycja, na jakiej grać będzie były zawodnik BVB.

 

- Planuję występować w Goczałkowicach, a na jakiej pozycji, to jeszcze zobaczymy, co przyniesie okres przygotowawczy. Raczej jednak w obronie. Jeśli będziemy grać czwórką w defensywie, to pewnie na prawej stronie lub na środku – powiedział zawodnik.

 

Powrót 36-latka do rodzinnych stron na zakończenie kariery nie był ogromnym zaskoczeniem, jednak wzbudził sympatyczne odczucia w kibicach. Działalność Piszczka w Goczałkowicach trwa jednak zdecydowanie dłużej – prowadzi tam akademię piłkarską.

 

- Na tę chwilę mamy jedno boisko pełnowymiarowe hybrydowe. Mamy też boisko ze sztuczną nawierzchnią, nasze dzieciaki z akademii mogą swobodnie na nim grać. Mamy plany, by akademia doszła do U-19, więc miejsca może być trochę za mało, ale jeszcze się tym nie martwimy.

 

Czy LKS Goczałkowice-Zdrój zostaną „nową Wieczystą?” Zobaczymy, ale z wielką przyjemnością będziemy śledzić poczynania drużyny.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy