ZAWODNICY
Virgil Van Dijk wraca do gry
Van Dijk/fot. Getty Images
30-07-2021 10:00 Anna Zaremba

Virgil Van Dijk wraca do gry

Po 285 dniach przerwy holenderski obrońca w końcu pojawił się na boisku. Wszedł w końcówce spotkania przeciwko Herthcie Berlin.

 

Van Dijk doznał kontuzji kolana w październiku ubiegłego roku, kiedy jego drużyna podejmowała Everton. Uraz okazał się bardzo poważny, a 30-latek dopiero wczoraj pojawił się na boisku. Wszedł w 69. minucie z także powracającym Joe Gomezem. The Reds ulegli zespołowi ze stolicy Niemiec 3:4. Warto dodać, że 2. bramki zdobył konkurent do gry Krzysztofa Piątka, mianowicie niedawno pozyskany Stevan Jovetić

 

Mimo rezultatu Van Dijk cieszył się z gry, o czym poinformował fanów na Twitterze:

 

285 dni temu rozpocząłem podróż powrotną na boisko. Trudno jest mi wyrazić uczucia. Najważniejsze dla mnie jest powiedzenie, że czuję się błogosławiony, że otrzymałem wsparcie tak wielu ludzi.

 

Jeden z najlepszych obrońców podziękował także osobom, które wspierały go w tych trudnych chwilach:

 

Chirurgowi, moi fizjoterapeutom, trenerom, całemu sztabowi, którzy byli ze mną od samego początku. Moim kolegom z drużyny za dodawanie energii i trzymanie głowy w górze. Kibicom za miłość, wsparcie, słowa zachęty. A przede wszystkim rodzinie, bo bez niej byłbym niczym. Dziękuję.

 

Van Dijk zakończył swoją wypowiedź:

 

Praca się nie kończy. To dopiero początek. Jedziemy dalej!

 

Miejmy nadzieję, że obrońca jak najszybciej zdoła odbudować się po kontuzji i wrócić do optymalnej formy, by pomóc Liverpoolowi w walce o tytuł. 

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy