PUCHAR POLSKI
W drodze po tytuł Arka i Raków - Gramy finał o 233zł!
Foto: dziurek
02-05-2021 12:09 Arkadiusz Bojara

W drodze po tytuł Arka i Raków - Gramy finał o 233zł!

Historia piszę się na naszych oczach. Zespoły mają okazję wznieść puchar. Arka co prawda w 2017 roku wygrała po raz drugi w historii, ale teraz czeka na nich dużo większe wyzwanie. Raków ma okazję dać sobie dużo pozytywnej energii na końcówkę sezonu oraz dać zastrzyk genu zwycięzcy przed następnym sezonem.

 

Raków Częstochowa

Zespół, który jeszcze nie ma w gablocie pucharu ma ku temu bardzo dobrą okazję. Raków to projekt zespołu, który od kilku lat buduję swoją pozycję w lidze. W tym sezonie mają okazję na pierwsze trofeum. W drodze do finału pokonywali następujące zespoły:

 

  • 1/32 vs. Sandencja Nowy Sącz 3:0
  • 1/16 vs. Bruk Bet Nieciecza 2:0
  • 1/8 vs. Górnik Zabrze 4:2
  • 1/4 vs. Lech Poznań 2:0
  • 1/2 vs. Cracovia Kraków 2:1

 

Jak widać, w każdym z tych spotkań strzelali minimum dwie bramki, a stracili w trzech spotkaniach tylko 3 bramki. W Ekstraklasie zajmują 3 miejsce i walczą z Pogonią Szczecin o miejsce drugie. Są niepokonani już od czternastu spotkań we wszystkich rozgrywkach. Drużynę cechuje na pewno charakter i mając w składzie Marcina Cebulę, Ivana Lopeza czy Davida Tijanicia będzie bardzo trudno ich pokonać.

 

Przewidywany skład: Holec – Piątkowski, Niewulis, Arsenić – Tudor, Lederman, Sapała, Wdowiak, Cebula, Kun – Gutkovskis

Arka Gdynia

Mimo gry w niższej klasie rozgrywkowej nie można ich lekceważyć. Wygrali już dwukrotnie, więc doświadczenie mają większe. Jak dobrze pójdzie im koniec sezonu, to w przyszłym sezonie powinniśmy z powrotem oglądać zespół z Gdyni na boiskach Ekstraklasy. Na ten moment zajmują 6 miejsce w tabeli i istnieje bardzo duża szansa, żeby awansowali bezpośrednio. W drodze do finału pokonywali następujące zespoły:

 

  • 1/32 vs. Górnik Polkowice 5:0
  • 1/16 vs. Korona Kielce 2:0
  • 1/8 vs. Górnik Łęczna 2:1
  • 1/4 vs. Puszcza Niepołomice 5:2
  • 1/2 vs. Piast Gliwice 0:0 (4:3 po karnych)

 

Jak widać, Arka gra bardzo dobrze ofensywnie, ponieważ strzelili 14 bramek, a stracili zaledwie 3. Mają niezłą formę, ponieważ od sześciu spotkań nie przegrali meczu. 

 

Przewidywany skład: Kazjer – Kasperkiewicz, Marcjanik, Danch – Hiszpański, Sasin, Deja, Letniowski, Valcarce – Żebrowski, Rosołek

 

Proponowany typ: Obie drużyny strzelą i powyżej 2,5 bramki @2.65 (PZBUK)

 

 

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy