EKSTRAKLASA
Wdowiak dołączy do Rakowa!
Mateusz Wdowiak, foto.: polskapilka.pl
16-02-2021 11:15 Weronika Fląd

Wdowiak dołączy do Rakowa!

Po kilku miesiącach perypetii pomiędzy Mateuszem Wdowiakiem a Cracovią doszło do porozumienia między zawodnikiem i klubem, a co za tym idzie – odejściem napastnika do drużyny z Częstochowy, która obecnie znajduje się na trzecim miejscu ekstraklasowej tabeli.

Jak informuje na swoich mediach społecznościowych Raków:

 

-Mateusz Wdowiak przechodzi z Cracovii do Rakowa Częstochowa. Pierwotnie 24-letni pomocnik podpisał kontrakt obowiązujący od 1 lipca. Kluby porozumiały się jednak w sprawie transferu i tym samym zawodnik dołączył do Czerwono-Niebieskich już teraz. 

 

Mateusz Wdowiak jest wychowankiem Cracovii, rozegrał w niej 152 spotkania, zaliczając 13 bramek i 22 asysty.

Konflikt z „klubem – matką”

Problemy Wdowiaka w Cracovii trwały już kilka miesięcy. Gdy krakowianin odrzucił propozycję przedłużenia kontraktu, zespół Pasów postanowił zemścić się na napastniku i zesłać go do trzecioligowej drużyny rezerw. Z racji gasnącego w czerwcu tego roku kontraktu Wdowiaka z Cracovią, klub zgodził się na odejście 24-latka. 

Kontrakt Mateusza Wdowiaka z Rakowem Częstochowa będzie obowiązywał do 30 czerwca 2024 roku.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy