LIGA MISTRZÓW
Wielki powrót Szymona Marciniaka. Będzie sędziował prawdziwy hit!
Szymon Marciniak/foto: Getty Images
14-09-2021 07:00 Marcin Boniecki

Wielki powrót Szymona Marciniaka. Będzie sędziował prawdziwy hit!

 

Szymon Marciniak wraca i to od razu z przytupem. UEFA poinformowała, że Polak poprowadzi w 1. kolejce hitowe starcie Liverpoolu z Milanem.

 

Szymon Marciniak wraca po niespełna rocznej przerwie. Jego ostatnim spotkaniem, które poprowadził na szczeblu europejskim, było starcie Lipska z PSG, które skończyło się zwycięstwem niemieckiej drużyny. Od tamtej pory Polak nie prowadził żadnego meczu na poziomie europejskim z powodu kontuzji kręgosłupa, która wyeliminowała go z Euro 2020.

 

15 września Liverpool podejmie na Anfield Milan. To pierwsze starcie tych zespołów od 2007 roku. Wówczas w finale Ligi Mistrzów górą okazali się być mediolańczycy –  mecz zakończył się wynikiem 2:1. 

 

Sędziami liniowymi w tym meczu będą Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz, natomiast arbitrem technicznym będzie Tomasz Musiał. Za VAR będą odpowiadać Tomasz Kwiatkowski i jego asystent, Niemiec Bastian Dankert.

 

Początek spotkania 15 września o 21:00.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy