EKSTRAKLASA
Wisła Kraków zaoferowała Andrzejowi Iwanowi stanowisko w klubie
Foto: Newspix
08-02-2021 16:27 Hubert Duplaga

Wisła Kraków zaoferowała Andrzejowi Iwanowi stanowisko w klubie

  • Dlaczego to dla nas ważne? Ponieważ były zawodnik Białej Gwiazdy znajduje się na życiowym rozdrożu i potrzebował, by ktoś podał mu dłoń.
  • O swoich kłopotach opowiadał podczas Hejt Parku na Kanale Sportowym, a my niedawno opublikowaliśmy post dotyczący problemów natury psychicznej i tego, jak niszcząco mogą wpływać nie tylko na karierę sportowca, ale również na życie człowieka.
  • Pochodzący z Nowej Huty były zawodnik Wisły miałby pełnić w klubie role skauta piłkarskiego.

 

Andrzej Iwan był napastnikiem. Młodsza publika może nie pamiętać jego bramek, ale dzisiaj bardzo łatwo sprawdzić osiągnięcia zawodnika. Skupimy się tylko na jednym - na brązowym medalu zdobytym podczas mundialu w '82 roku w Hiszpanii. Obecnie - zupełnie poza zasięgiem kadrowiczów. W swoim dorobku ma także pracę w Wieczystej Kraków. Prywatnie jest dobrym znajomym właściciela - Wojciecha Kwietnia i niewątpliwie stał się jednym z fundamentów budowy silnej drużyny. Sam mówi, że za 5-7 lat widzi Wieczystą w najwyższej klasie rozgrywkowej, a conajmniej w pierwszej lidze. Nie sposób również pominąć wyjątkowej znajomości środowiska piłkarskiego byłego reprezentanta Polski. Mimo że schorowany - Andrzej Iwan to postać wybitna.

 

Tacy ludzie, jak Pan Andrzej - nie powinni i nie mogą odejść w zapomnienie, bo dzięki nim polska kadra zdobywała medale. Ich doświadczenie i obycie jest naprawdę bezcenne. 

 

A tak na marginesie - nie spodziewałem się po Wiśle Kraków takiego podejścia po przeciąganiu liny z Aleksandrem Buksą. Może ktoś tam jednak ma odrobinę zdrowego rozsądku.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy