CIEKAWOSTKI
Zakaz występów na mundialu i Euro dla zawodników z Superligi
foto.: Steffen Prößdorf
19-04-2021 16:42 Weronika Fląd

Zakaz występów na mundialu i Euro dla zawodników z Superligi!

Z każdą godziną pojawia się coraz więcej informacji w związku z zamieszaniem wokół powstania Superligi. Prezes UEFA, Aleksander Ceferin zapowiedział co grozi piłkarzom z nowego tworu.

 

 

Wiadomość o utworzeniu nowych europejskich rozgrywek zatrząsnęła piłkarskim światem 19 kwietnia 2021. W ich skład wchodzi dwanaście klubów – założycieli: AC Milan, Arsenal, Atletico Madryt, Chelsea, FC Barcelona, Inter Mediolan, Juventus, Liverpool, Manchester City, Manchester United, Real Madryt i Tottenham. Ceferin ostrzega jak skończy się „piłkarski bunt”.

 

- „Zawodnicy występujący w Superlidze nie będą mogli grać na mundialu i mistrzostwach Europy. Nie dostaną zgody na grę w drużynach narodowych” – stwierdził – „Nie mogę w tej chwili mocniej podkreślić tego, że UEFA i świat piłkarski jednoczą się przeciwko haniebnej i samolubnej propozycji kilku klubów. Kierują się one chciwością i niczym więcej. Wszyscy jesteśmy zjednoczeni przeciwko temu absurdalnemu projektowi” - zakończył.

 

Niewiadomym jest jeszcze czy zawodnicy wezmą te zapowiedzi do siebie i zrezygnują z gry w Superlidze, czy będą twardo obstawali przy swoich racjach. Jeśli zdecydują się na drugą opcję, Polacy będą musieli liczyć się chociażby z brakiem powołań dla Wojciecha Szczęsnego (Juventus). Sprawa jest ciągle w toku.

O Ligowcy.pl

Emocje związane ze sportem, rywalizacją i wygrywaniem to nasza pasja! 


Czym się zajmujemy? 

 

Naszym celem jest połączyć sport i zakłady bukmacherskie w wysokie wygrane, mnóstwo benefitów i jeszcze więcej dobrej zabawy!

 

Naszymi partnerami są legalne w Polsce firmy bukmacherskie, oferujące atrakcyjne kursy a także bezpieczne płatności. Wysokie wygrane są na wyciągniecie ręki! Dołączysz?


Nasze motto: postaw na sport!

 

Legalni bukmacherzy